Hello 2017!

Krásný a hlavně šťastný nový rok!

Jak jste si užili svátky? Doufám, že minimálně na 110%! Taky že jste snědli aspoň 3 tácy cukroví (protože o Vánocích se to přeci nepočítá, že jo) a scénu Šafránková-Trávníček-Jurášek-bílá krajinka viděli nejmíň dvakrát. Nevím, jestli to bylo tím sněhem (nebo prostě jen exra vysokou hladinou cukru), ale tyhle Vánoce jsem si užila nejvíc za posledních pár let. Nicméně svátky jsou pryč a celý nový rok s takzvanou šťastnou 7 před námi.

Na tenhle rok jsem se vážně těšila, i když pro mě bude asi jeden z nejzásadnější roků vůbec. Maturiťák (mám dva týdny na to, abych se naučila na podpatkách? Challenge accepted! :D), přijímačky, maturita (nebo jak jí někdo rád říká zkouška z dospělosti – stejnak, copatá Kačka s kačerem forever!) a s tím i související opouštění rodného hnízda, protože nejbližší vysoká rozhodně není za humny. Půlky mám z toho všeho stažený už teď, co si budeme… I přes to ale ten malej optimista ve mně věří, že letos ho čeká daleko a ještě mnohem víc.

Letos si poprvé nedávám žádný předsevzetí, ale spíš jen takový cíle. Tak třeba naučit se sufrovat, udělat nejmíň petstotisíc a jeden shyb bez dopomoci, podívat se do nějaké země, kde jsem ještě nebyla, na bench pressu zvednout nějaký úctyhodný čísla, naučit se dělat suchi (který by nechutnalo jak kejda), odmaturovat za samý jedničky (a nebo taky ne, že :D) a další takový srandy. Vím.. reálný je to asi tak, jako zaparkovanej jednorožec u mojí postele, ale aspoň chvilku můžu snít ne? 😀 Tak uvidíme, co všechno ta šťastná 7 letos přinese.

Jaký jsou vaše cíle pro letošní rok? Maturuje tu taky někdo? 🙂

Kačka

 


7 Replies to “Hello 2017!

  1. Kačí, krásný rok 2017, určitě to všechno zvládneš, všichni ti budeme moc držet palce. Já bych si měla dát za předsevzetí, že budu číst pravidelně tvůj blog, protože se sem tak ráda vracím, ale poslední dobou prostě nějak nebyl čas 🙁 Prostě to musím napravit 😀

    Tak hodně štěstíčka a zdravíčka
    Miška

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.