#SkinnyToStrong II. – Bench-press už je kámoš!

Ahoj!

Mám za sebou první měsíc mojí nabírací fáze – snědl jsem mámu, snědl jsem tátu a tebe taky sním. Jak už jsem vám totiž psala v minulém příspěvku, chci něco nabrat, protože všichni přece chceme ty gainz (rozuměj – zadek jako Kardashianka a pracky jako stejda Arnold) a taky proto, že zima je tady (50 dní do Vánoc) a já bych i v zimě ráda chodila ven bez jakýkoliv pravděpodobnosti umrznutí. 😀

Jasně že jsem nečekala, že to bude procházka růžovým sadem s duhou nad hlavou. Byly to 4 týdny plný zkoušek, novinek a překonávání hlavně samu sebe! První týden byl asi největší krizovka. Myslela jsem si, že s větším množstvím jídla se automaticky budu cítit líp, budu happy jak dva grappy a svět bude to nejrůžovější místo na světě (naivka Kačka opět v akci). Jenže moje tělo ani hlava nebyli na tohle vůbec připravený, a tak začali trochu protestovat. Cítila jsem totálně přecpaná, unavená a radši bych si dobrovolně odřízla všechny končetiny, než jít vykonávat nějakou činnost, nedej bůh jít zvedat váhy. Naštvanost level důchodce při Kauflandových slevách! Ale co na plat, musela jsem zatnout zuby (nebo spíš otevřít pusu?) a dál se k těm gainz prokousávat. Naštěstí hlavička i tělo si začali zvykat a duha i s jednorožcem se pomalu vraceli. A to chcem!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Žádný obří změny sice zatím viditelný nejsou, i tak je ale na sobě rozhodně cítím. Na každý trénink teď bežím natěšená. Odjíždím je na petstotisíc procent na konci nevynechám ani vítězný taneček. 😀 A to nejlepší? Bench press. Z tohohle stroje jsem měla vždycky tak trochu v kalhotách. Hlavně asi proto, jak ti nařachanci vždycky zvedají prakticky mojí dvojitou váhu (nebo kvůli tomu hekání?), a tak jsem jen tak chodila kolem a pokukovala. Při posledním tréninku jsem ale konečně posbírala ze země všechnu svojí odvahu (a určitě i kus nějaký cizí) a šla si tu tyčku taky zvednout. A světe div se, já se ani nepřidusila! 😀 Takže teď si dělám zálusk na shyby. Hrazdo, jsi na řadě!

Který stroj/cvik má váš největší respekt? 🙂

Kačka


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.