Adventure begins

Ahooj!
Tahle holka bláznivá se zase do něčeho pustila po hlavě. Místo toho, abych klasicky lítala po papírnictvích a začala nový školní rok alá vrozná maturantka, sedím v autobuse na cestě tak trochu do neznáma s pocitem největšího dobrodruha na světě. Ono to až tak horký nebude, nejedu nikam do divočiny.

Abych vám to trochu vysvětlila … jedu na jazykový pobyt do země, která s námi už v EU kámošit nechce. Asi jedno z nejrychlejších rozhodnutí v životě, řekla bych 🙂 Nejprve jedu do Londýna, tam přestup (dej bože ať se neztratím :D) a směr Brighton. Město s velkým M a nádhernou pláží. Už abych na ní znovu seděla. 🙂 
A na mou duši páni řidičové, že netáhnu v tom kufru celej pokoj i s půlkou příbuzenstva! Konečně jsem ale uvelebená na místě. Pěkně u okýnka, ať z tý cesty taky něco mám. Můžeme jet! Jsem ready! Teda pokud ready znamená to, že samou nervozitou už prakticky od začátku tydne nespím. Joo, jsem to stará nervóza, ale však to vy víte. 🙂 Ono .. jedu totiž sama, ale jako úplně sama! Je to pro mě obrovská výzva a zároveň zkušenost, protože jsem nikdy takhle sama necestovala. Nicméně se ale těším. Strašně moc. Bude to zkušenost, kterou mi už nikdo neveme. 
Ať ten čas trochu využiju, jdu zpátky ke Steinbackovi a jeho O myších a lidech. I když to ale stejně nejspíš za chvíli zalomím u filmů. 😀 Aspoň v angličtině, abych neměla až tak špatný svědomí. 
Úspěšný začátek školního roku a držte mi palce, ať se ještě neztratím. 😀 
Byl jste někdo na jazykovém pobytu? Všechny tipy a rady jsou vřele vítány! 🙂
Tak pusu, 
Kačka

8 Replies to “Adventure begins

  1. Nebyla. Nemám peníze. Rodiče nemají peníze. Ale v Brightonu byl spolužák na měsíc. A letos byl na měsíc v Kanadě. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.