České Švýcarsko – I.

Ahooj!
Od čtvrtka do neděle jsem byla v Českém Švýcarsku, takže v nejbližší době se můžete těšit na několik příspěvků právě odtamtud. 🙂 Byla to prostě paráda!
Vážně už jsem nutně potřebovala vypadnout z každodenního stereotypu – škola, fitko, práce a pořád dokola. Komu by z toho nezačalo trochu hrabat, že jo 😀 Takže tohle pro mě bylo volno nejen po té psychické stránce, ale i fyzické (až na těch 20 km v nohách každý den :D), protože tohle bylo asi poprvé za poslední rok, co jsem vynechala fitko na víc než 2 dny. Úspěch! Navíc jsem byla s Mums a ségrou a to už je pořádná dávka energie sama o sobě! :)) 
Čtvrtek ráno – původní plán pojedeme v 6 ať stíháme nevyšel (vlastně jako vždycky :D). Nakonec to nedopadlo tak zle a o půl 12 už jsme byly v Ústí. Rychlá zastávka na Větruši a hned potom směr Tokáň, kde na nás čekal nádherný domek v lese s úžasným výhledem na okolní skály, ale hlavně bez wi-fi a s hoodně špatným signálem! 😀 Což jsem ale nakonec docela ocenila, protože vážně není na škodu být občas Offline 🙂 Ještě ve čtvrtek odpoledne jsme vyrazily na vyhlídku na Šaunštejn. Nejmenší kopeček to zrovna nebyl, ale ten výhled za to prostě stál! 🙂 Nemyslíte? 🙂

Kde vy dobíjíte energii? Příroda nebo město? 🙂
Kačka


6 Replies to “České Švýcarsko – I.

  1. Nádherné fotky, nádherná krajina! Také bych se někdy chtěla do těchto českých míst podívat. Také nejraději dobíjím energii v přírodě (nebo spíše vybíjím při turistice :D).
    coffeewithsachi.blogspot.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.