Power

Hezký večer!
Jednou za čas, ať se tomu člověk brání sebevíc, tak přijde den, kdy už kolem fitka nechci nikdy ani projít, natož do něj vůbec vkročit. A takový byl můj pátek. Vůbec se mi nechtělo a další dřepy? Ne díky, to si radši ukousnu obě nohy. 🙂 Tak co holka? Vzdáš to? 

Nikdy nic nevzdávám jen tak. I když je to občas boj. Každý trénink se snažím dát do toho všechno, protože za ten pocit to stojí! Však vy víte, který myslím. 🙂 Joo přesně ten, když se po tréninku doplazím do šatny, kecnu si na zadek a pokouším se oloupat banán. Jen škoda, něco nereálnýho! 😀 Bohužel, ne každý trénink se takhle povede. Občas, ať se snažím sebevíc, tak to prostě nejde, nechce se mi, tak to flákám a pak jsem tak akorát naštvaná. Jenže naštvaná můžu být jen sama na sebe a to mě štve ještě víc. No prostě nic moc 😀
Věci prostě nejdou dělat jen tak na půl. Jak jednou začnete podvádět, tak podvádíte jenom sami sebe a nikdy nedosáhnete toho vytouženýho cíle, pro který jste tak makali. Nezáleží na tom, jestli ten cíl je 15kg shodit a vypadat jak jedna z VS modelek, a nebo 15kg přibrat. Když máte nějaký cíl, udělejte pro něj úplně vše. Vydejte ze sebe maximum, protože jedině pak si budete moc říct Jsem borec!  

Až zase někdy tenhle den přijde (a já vím, že přijde :D), tak don’t care a makáme dál.
A co vy? Vzdáte to? 🙂
S láskou
Kačka


4 Replies to “Power

  1. Zrovna dneska se mi stalo to stejné, přetočeno o 180 a pocit se na to vsechno radeji vykašlat. Nejlepsi lek je jít zítra znova. Děkuji za krásné načasování článku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.