Study time + little suprise for you

Ahoj a krásný večer!

To bylo pořád řečí, kolik času ještě na ročníkovku mám a najednou půlka únoru tady a kde nic tu nic. Konec prokrastinace. Nachystat materiály, udělat čaj, zapnout Spotify (jen hudbu na soustředění jasně :D), připravit všechny barvičky, lepíky a zvýrazňovače. No prostě všechny tyhle blbůstky, který člověk vůbec nepotřebuje ale musí je mít, protože hele jak jsou roztomilý 😀 a…. nojoo, zase ten mobil v ruce. Nenapravitelná Kačka. Klasika. Ale protože vážně nerada dělám věci na poslední chvíli, tak odkládám mobil a jdu psát.
Dalších 15 minut pryč a já slavím první úspěch. Juchůů! Úvodní strana hotová. Teď už mi jich chybí jen 19. Sad story. Upiju čaj a pokračuju v psaní (boji?).
V sešitech a momentálně i v materiálech k ročníkovce mám tak trochu svůj systém. To znamená systém, ve kterým se vyznám jenom já. Ale i to má jednu výhodu. Nikdo si ode mě nechce nic opisovat. 😀
Ruku na srdce. Co si totiž nenapíšu, nevím. Navíc mě baví si všechno zvýrazňovat, podtrhávat a všude lepit poznámky, takže moje sešity (přiznejme si i diář :D) jsou toho úplně přecpaný a stránky vypadají, jako kdyby se zbláznila duha.  
Lepíků, barviček, propisek a takových těch roztomilých blbůstek není nikdy dost (a navíc jsem hroozně nutně potřebovala nový, jakože aby se mi ta ročníkovka líp psala, že jo :D). Tyhle roztomilouše jsem objednala na stránce www.iamcute.cz. Jo a při zadání kódu „iamcute10“  získáte 10% slevu na celou objednávku, tak se mrkněte. 🙂
Taky tak zbožňujete tyhle věcičky? 🙂
S láskou
Kačka 12 Replies to “Study time + little suprise for you

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.