Baby, It’s cold outside

Krásnou sobotu!

  Dlouhé ospalé ráno s miskou (dobře, spíš něco jako menší kýbl :D) horký ovesný a za okny sníh. Nebyla by to paráda, mít takový ráno každý den? 🙂 První týden ve škole mám za sebou a už bych potřebovala další prázdniny. Prosím, řekněte někdo, že jste na tom stejně 😀
  Po prosezeným dnu ve škole skoro vždycky potřebuju jít alespoň na chvíli na čerstvý vzduch. Popadnu našeho 3kg chlupatýho raťafáka, sobě natáhnu minimálně tři vrstvy (občas i to je málo :D), jemu kombinézu a jdeme. Včerejšek byl jako stvořený pro takovou venčící prochajdu. Sluníčko svítilo a dokonce mi ani nepřimrzalo vodítko k ruce. Úspěch! 
  A dnešek? Úplně naopak. Mlha, zima a ten vítr. No prostě fůůůj. 🙁 Jenže to bych nemohla mít toho čtyřnohýho kámoše. I když se mi někdy vážně nechce, tak musím zvednout zadek a jít. Ať je venku stupňů 30 nebo -10. Joo, těžký život pejskařů. 😀 Naštěstí tomu našemu stačí 3 km a spí jako šípková Růženka. Nedokážu si ale představit, že bychom měli doma třeba bernardýna a musela bych s ním v tomhle počasí běhat několik hodin. 
  Jelikož jsem ještě pořád ve stádiu sněhulák, tak se jdu na chvíli přilepit k topení. 😀
Jak si užíváte sobotní volno? 🙂
S láskou
Kačka


7 Replies to “Baby, It’s cold outside

  1. Jeeee hezke fotky a chlupatak 🙂 a tohle je podle me jedine plus, ty treba k takovym lodem nepatris, ale nekteri jini pejskari alespon kvuli chlupacum obcas vytahnou paty z domu 🙂

  2. Say Goodbye To Panic Attack With These Tips

    Did you know that people with higher than normal intelligence are prone to panic attacks? If you experience these attacks, hopefully this knowledge along with the other helpful tips in this article will assist you with finding peace of mind in trying to deal with your situation.
    https://www.acheterviagrafr24.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.