Fitness diary

Krásnou sobotu všem!

 Taky patříte k lidem, kteří jsou bez diáře úplně k nepoužití? Bez něj se prostě neobejdu. A to z jednoho prostého důvodu. Já si totiž do něj píšu nejen narozeniny, písemky a události, ale hlavně cvičení! Kdy a jakou část těla cvičím, pokroky (i nepokroky 🙁 :D) a dalších milion věcí!
 Rok 2015 už máme skoro u konce, takže se musím dát pápá svýmu stávájícímu diáři a koupit nový. Hledala jsem a hledala, jenže žádný z těch, co jsem našla, nesplňoval požadavky. Krizovka už docela začala. 😀 Naštěstí jsem ale narazila na Fitness diář a myslím, že to je to pravé ořechové! Přesně tohle, jsem hledala! Moc se mi líbí nejen jeho vzhled, ale i to, jak je uspořádaný a prostorný. Super volba pro všechny milovníky cvičení, ale i určitě i pro ty, kteří odložili cvičení až na 1. ledna. Navíc jestli nevíte, co třeba někomu koupit k Vánocům, tak právě Fitness diář by mohl být tím pravým dárkem. Objednat si ho můžete na martinus.cz. Ke každé objednávce navíc dostanete takové kartičky, kde máte napsané „Daruji ti 2 hodiny na čtení. Já zatím za tebe …“. Přijde mi to jako super nápad, darovat takhle někomu čas na čtení. 🙂
Já sama si budu Fitness diář letos pod stromeček nejspíš přát. S ním se bude příští rok cvičit samo! 😀

Doufám, že se Vám článek líbil. Jste taky bez diáře k nepoužití? Máte nějaké další tipy na diáře? 🙂
S láskou 
Kačka

5 Replies to “Fitness diary

  1. Já bych bez diáře nemohla!:)
    Když nemám diář,nemám ponětí o testech,úkolech.. a proto je pro mě tak potřebný,protože jinak bych byla nahraná:) Hlavně na zeměpis a češtinu,kde se za nesplněný úkoly dávaj 5 ))
    Hlavně jdu přespříští rok na střední takže potřebuju o všech testech vědět abych měla dobrý známky:))
    Ale to už je mimo téma 😀 :)) Diáře fakt zbožňuju a do školy je to nutnost! Hezký článek:)
    http://essdeesthoughts.blogspot.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.