Little happiness

Krásný večer!
 Poslední dobou mám pocit, že všichni kolem mě (někdy i včetně mě) jsou hrozně nervózní, naštvaní, a tak nějak celkově ve stresu. Chápu to. Hodně učení, hodně práce a ne každý má rád tohle trochu depresivní počasí. Přitom je to taaak zbytečný (a navíc, když se budete mračit, budete mít vrásky! :D) Tudíž, pojďme si tu náladu nějak zlepšit. Je to úplně jednoduché.

 Každému z nás udělá radost něco jiného. Třeba mě včera udělalo radost jen to, že jsem zvládla místo 70 dřepů 80. Jo i taková blbost vám může zlepšit celý den. 😀 Takže ať už to jsou dřepy, nová rtěnka nebo třeba výborná večeře. Udělejte si každý den alespoň nějakou takovouhle radost. Smějte se, užívejte si každý den a nezapomeňte na tyhle malé každodenní radosti! 🙂  Enjoy every day!

 Sweather weather pokračuje. Tenhle outfit(nebo spíš tenhle rolák) je moje dnešní radost. Doma ho mám sice jen chvilku, ale i za tak krátkou dobu se stal mým oblíbeným společníkem pro tohle podzimní počasí a nedám na něj dopustit. Navíc jsem si šíleně zamilovala tuhle kombinaci – černá sukně, rolák a nadkolenky alá vzorná studentka.

 Jak se vám líbí můj dnešní outfit? Jakou radost jste si dneska udělali vy? 🙂 
S láskou
Kačka 


15 Replies to “Little happiness

    1. Kde jezdíš? Umíš nějaký "tríčky"?:D chci se naučit tři šestku, nemáš s tím nějaký zkušenosti?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.