Wishlist of Autumn

Krásný večer!

  Konečně prší! Ne, že bych teda byla nějakej dešťomil, ale ty vedra už mi vážně lezly na nervy. Co je moc, to je prostě moc. Takže jsem skákala skoro 2 metry vysoko, když jsem ráno viděla na teploměru tu krásnou 14. A co to znamená? Přichází podzim(jeeej). Období padajícího listí, teplých pletených svetrů (alá babička pletla, aby nám nenachladly ledviny), nekonečně dlouhých šál a propršených dnů.

  Takový ty dny, kdy se prostě jen tak válíte v posteli, venku prší, v jedné ruce držíte super knížku a v druhý horký čaj a teď ještě nebýt šikula(jako Kačka) a neopařit se. 😀  Pravý čas vyměnit crop topy, kraťásky a plavky za svetry a kabáty, takže by to chtělo zase nějaký ty nákupy. 


1. Pončo. Pro mě takové must have letošního podzimu. Pod kabát ho sice narvete jen těžko, ale přijde mi jako supr volba v počasí „v tričku zmrzneš, v kabátu se upečeš“. Takže jsem pátrala a pátrala, ale kde nic, tu nic. Až jsem jedno našla v Orsay. Láska na první pohled, jenže jsem se tak dlouho rozhodovala, až jsem nakonec odešla bez něj a ještě doma jsem si to vyčítala. Moje ségra už to (naštěstí) nemohla poslouchat, a tak mi ho nakonec koupila. Díky :-*
2. Kotníčkové boty. Jedny hoodně podobný jsem měla, ale výrobce asi tak úplně nepočítal s počasím na Vysočině a moje milé botky nevydržely ani 2 měsíce. Toť doufám, že tyhle už vydrží dýl. 
3. Obr šála. Tu si prostě koupit musím, i kdyby nevím co. Neskutečně se totiž těším na to, jak si do ní zachumlám celou hlavu a až zas začne foukat ten studenej vítr, tak já budu pěkně v teple a bude mi to úplně jedno. 😀
4. Olympus PEN. Nový foťák potřebuju jako sůl. Ráda bych něco menšího. Prostě foťák, který bych mohla tahat všude s sebou a nezabral by mi celou kabelku. Na Olympus PEN teď všude slyším jen samou chválu, tak možná on se stane mým vyvoleným.
5. Kabát. Podzim bez kabátu? Ne, díky. Nerada bych zmrzla, takže to chce nový kabát. Tenhle se mi vážně líbí, ale nejsem si úplně jistá tou černou, ale tak uvidíme, jak to dopadne. 😀
6. Rtěnka Nars. Rtěnky jsem prakticky nikdy nenosila. Na rtech mi vadily a tak nějak překážely. Nechápu, jak se to stalo, ale teď bez rtěnky nedám ani ránu, takže asi brzo zajdu pro Narsku v nějaký tý pravý podzimní barvě. 
7. Pruhovaný svetr. (zeeebra) Déšt, horký čajíčky a obří šály. Jo, to všechno je super, ale na podzimu stejně nejvíc miluju svetry! Svetrů není nikdy dost a navíc ještě na styl zebra. Nemám šanci odolat!
  
  Tak po tomhle tedy moje srdíčko touží. Doufám, že se vám můj wishlist líbil nebo vás třeba i trochu inspiroval. Vím, vím. Všechno je buď černý nebo skoro černý. Jenže prostě černá a šedá jsou moje srdcové záležitosti a kór na podzim. I’ll stop wear black when they invent a darker color.

Co vy a podzim? Těšíte se? Co máte na podzim nejradši? Máte nějaké zkušenosti s Olympusem?  🙂 Dejte mi vědět! 🙂
S láskou
Kačka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.