Everyone needs friends

Krásný večer!

  Čas letí jako voda. Nemůžu uvěřit, že už 8 dní zase sedíme ve školních lavicích a že už to bude měsíc, co jsem po cestě na Beach Blogges Market fotila(v neskutečným vedru) fotila tenhle outfit. O to víc mě ale překvapilo, že za 12 dní to bude přesně 21 let, co jsme mohli poprvé vidět partičku Přátel pohromadě. Já se sice narodila až o pár let později, ale i tak jsou pro mě Přátelé mojí srdeční záležitostí.
  Time is so fast. I can’t believe it’s 8 days since the beginning of school again and it’ll be one month since I took a photos of this outfit. But on 22nd September it’ll be 21 years since we could see Friends together for the first time and that was the biggest suprise for me. I was born a little bit late but I fell in love with Friends!

  Rozmazlená Rachel, puntičkářka Monica, praštěná Phoebe(u který mě do teď štve, že neznám celou její minulost)! Dál samozřejmě natvrdlý Joe a jeho „Tak jak to jde?“, vtipálek Chandler a Ross, který nezažil svůj velký svatební den jen jednou. Tihle všichni( a Jannice, Gunther a další), New York, všemi známá kavárna a nezapomenutelné hlášky typu „Ach můj Bože!“. Tohle všechno byli, jsou a budou navždycky Přátelé.
  Spoiled Rachel, perfectionist Monica, crazy Phoebe, thickheaded Joey, joker Chandler and Ross. Everybody( and Janice, Gunther and the others), New York, a cafe and unforgettable jokes like „Oh my God!“ It were, is and will be Friends forever.

  Ať si říká kdo chce, co chce, ale lepší seriál neznám a navíc, Přátelé vám pomůžou zlepšit i angličtinu! A kdo by takové přátelé nechtěl co? 😀 Tudíž když jsem v londýňském Primarku našla tohle tričko, bylo jasný, že ho tam nemůžu jen tak nechat. Zbožňuju ho a dá se skvěle kombinovat, například s touhle černou sukní.
  No matter what people say because i don’t know a better sitcom than Friends. And they can help you with english. So i was looking for this t-shirt in London Primark and when I found it I couldn’t leave the t-shirt there. I love it and you can combine for example with black skirt.
Doufám, že se vám článek líbil. Jak jste na tom s Přáteli vy? Líbí se vám tyhle kombinace? Dejte mi vědět 🙂
S láskou
Kačka

4 Replies to “Everyone needs friends

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.