Yoga time: How to start with yoga?

Krásný start do nového týdne!

 Vždycky když jsem na instagramu viděla všechny ty úžasné yoga fotky, tak jsem jen tiše záviděla a chtěla jsem umět všechny ty stojky a pozice. Jenže jsem se k tomu prostě nemohla dokopat a pořád jsem to odkládala „na potom“(všichni to známe, „na potom“=“nikdy“). Jednou jsem se ale už na sebe vážně naštvala, vykašlala jsem se na výmluvy a rozhodla se začít s yogou hned.
 Jenže jak? Jak začít, když o tom skoro vůbec nic nevíte a chcete yogu cvičit doma? Žádný problém! Stačí Vám k tomu jen 4 věci. Vy a Vaše pevná vůle, počítač(nebo cokoliv na čem si zapnete youtube), podložka(jestli nechcete hned investovat do podložky přímo na yogu, tak stačí i obyčejná karimatka, ale vážně nedoporučuju cvičit na podlaze nebo na koberci, věřte, bolí to! :D) a samozřejmě alespoň malá motivace. A můžeme začít. Já nejradši cvičím jen sama a když mě nikdo neruší. Jsem víc v klidu a dokážu se i líp soustředit(ale záleží jen na Vás). Potom už jen stačí si na youtube najít Yoga With Adriene tady . Samozřejmě různých videí a tutoriálů existuje nespočet, ale s touhle slečnou cvičím už od začátku a neměnila bych. Je super a cvičení s ní mi naprosto vyhovuje, takže určitě doporučuji! Videa má různě zaměřená a stále přidává nová. Vy už si jen vyberte video a můžete začít! 🙂
 Hlavní je vydržet a hned se nevzdávat! Věřte mi, že ten pocit, když poprvé uděláte třeba stojku(ber zdveří) a vydržíte v ní, stojí za to!
 A tímto bych i chtěla poděkovat Freedom-Longboarding za první místo v jejich soutěži ‪‪‪‪#freedomvyzva v kategorii Yoga. Práce před sebou mám ještě dost, ale budu dál pokračovat a dál na sobě pracovat! Teď zpětně jsem vážně ráda, že jsem s yogou kdy začala a že i když jsem to chtěla kolikrát vzdát, že jsem i tak vydržela.

Nebojte se, vykašlete se na všechny výmluvy a prostě to zkuste. Třeba Vás to chytne tak, jako mě. 🙂 
Hodně štěstí!
S láskou
Kačka

8 Replies to “Yoga time: How to start with yoga?

  1. Aj ja so nad tým premýšľala, a rada by som aj začala, no zdravotné problémy mi to trochu komplikujú. Každopádne obdivujem týchto ľudí, veľký rešpekt 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.