Wishlist of August

Wishlist of August

Krásný večer!
Dneska to vypadalo, že bude celý den, takový to nic moc počasí, kdy se chcete jen zachumlat do deky, číst, koukat na filmy a prostě se jen tak flákat(to mi navíc přišlo po včerejším leg day docela vhod). Jenže nakonec jsem strávila celý odpoledne na kole(vždycky jsem chtěla chodit jako Kačer Donald). Ale zpět k tématu. Jelikož tu máme srpen(saaaad), tak s ním i něco jako můj první wishlist.
Jsou to věci od mých oblíbených značek(jo, na h&m vážně nedám dopustit), které bych si za měsíc srpen ráda pořídila. Rozhodla jsem se totiž pro pár změn a s tím souvisí třeba i změna účesu(coming soon), nebo lehká změna šatníku(R.I.P. moje výplato).
1. Bílá košile. Klasika. Bílou košili by měl mít ve skříni asi každý. Moje skříň už novou dost potřebuje a tahle mi přijde parádní!
2. Černé kalhoty. Další naprostá klasika. Černých kalhot není nikdy dost a navíc se mi vážně začaly líbit kalhoty s dírama na kolenou.
3. Černá kabelka. Už dlouho hledám větší černou koženou tašku, která by byla jak na normální nošení, tak i do školy. Pořád jsem ale nemohla žádnou vybrat. Nakonec jsem našla rovnou dvě favoritky a to tuhle z h&m a trochu podobnou z Orsay. Vážně nechci vidět to rozhodování 😀
4. Disney od Vans. Takhle nová Disney kolekce mě naprosto dostala. Někdo si může říct, že v 17 letech už jsem na tyhle boty stará, ale co 😀 boty s Minie, ano prosím!
5. Nike. Bot není nikdy dost a hlavně těch do fitka. Moc se mi líbí ta barva, takže snad tyhle krásky budou brzo mít svoje místo v mém botníku. To se to bude jinak cvičit! 😀
6. Obal na tablet. Jelikož vím o mojí super šikovnosti(jak jinak), tak obal vážně potřebuju. Tablet mám jen chvilku a fakt nerada bych ho hned rozmlátila. Ráda bych nějaký černý a kožený. Jenže sehnat takový obal na Acer? Jo, tak tomu se říká výzva!
7. Peněženka. Peněženka, kterou mám teď, už trochu vypadá, jako bych jí někdo měl v puse(joo, nekecám, je to zlý). Takže to chce výměnu! Moje asi jediný podmínky jsou, aby nebyla nijak šíleně barevná, ale to hlavní je, aby byla velká a prostorná. Ne, netahám v ní miliardy(ale bylo by to fajn! :D), ale když máte z každýho druhýho obchodu členskou kartičku(všichni víme), tak prostě velkou peněženku potřebujete.

Tak tohle je tedy můj srpnový wishlist. Doufám, že se Vám líbí a třeba Vás i v něčem trochu inspiruje. Máte taky svůj wishlist? Líbí se Vám Disney Vans kolekce? Dejte mi vědět! 🙂
S láskou
Kačka


2 Replies to “Wishlist of August

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.