Prague | BLOGES BEACH MARKET

Krásné pondělí!
 Tak tenhle víkend byl naprostá pecka! Strávila jsem ho v Praze, kterou mám mimochodem fakt ráda, takže večerní procházky u Vltavy, léto, nákupy(nojoo, ty nesměly chybět) a navíc sobotní Bloges Beach Market. Prostě super kombinace!

 BLOGES BEACH MARKET byla akce, kterou pořádali BLOGES ROBES. Byl to 3. Bloges Market, který holky pořádaly a proběhl na pláži ve Žlutých lázních. Na Bloges Marketech české fashion blogerky prodávají svoje oblečení, ale nejen to. Kromě toho jste si mohli třeba vyzkoušet i paddleboardy a longboardy a další XY milionů věcí a stánků. Program byl teda vážně nadupaný!

 Celá akce začínala v 11:00 pozdravem slunci s YOGAME studio na mole. Zase jsem nestíhala, protože jsme se s našima připletli k natáčení amerického filmu Anthropoid, kde hlavním hercem je Jamie Dornan(jo, ten z Padesáti odstínů šedi!! :D). Do žlutejch jsem teda dorazila až o půl 12, tudíž jsem pozdrav slunci nestihla(stejně bylo zataženo, takže nebrečím).

 Program a celkově Market byl super! Blogerky toho měly k prodání vážně dost, takže bylo z čeho vybírat. Prodávala například Domča (DBLOG), Eliška (Time to Fit), Natálka (The Nattiness), samozřejmě Bloges Robes (Bloges Robes) a další. Ale jak říkám, Market nebyl jen o výprodeji oblečení. Nechyběly ani stánky jako například Mladý kokos(výborný, doporučuju!), láhve Zing Anything, zlaté tetování, plavky Relleciga, ZOOT diy květinové čelenky, kde jsem si při výrobě svojí čelenky spálila ruku(klasika) a plno dalších. K nákupům samozřejmě patří i nějaká ta kosmetika, takže tam byl i BEAUTY koutek s vizážistou od Rimmelu a usměvavou beauty blogerkou Miou Doxanskou (KISSBOOK). Pláž, slunce, yoga, blogerky, nákupy a super atmosféra.

Vlastnoručně vyrobená + gold tattoo 🙂
Něco mále ze snapchatu 🙂 (katkazobacova16)

 Bloges Beach Market jsem si vážně užila! Určitě sledujte, kdy budou holky pořádat další, protože tahle akce stojí za to. Já se příštího určitě zase zúčastním!
 Byl jste někdo na Bloges Beach Market? Máte rádi Bloges Markety? 
Dejte vědět 🙂
S láskou
Kačka


6 Replies to “Prague | BLOGES BEACH MARKET

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.