Like a child?

Dobré slunečné ráno!
 Lacláče. Pro někoho naprosto letní must have, pro někoho malá připomínka dětství. Pro mě jsou lacláče tak trochu oboje. Vzpomínám si, že jako malá jsem jedny takový měla a jejich oblékání se nikdy neobešlo bez křiku a pláče. Prostě jsem je nesnášela!
Můj vztah k nim se letos ale radikálně změnil a když jsem je v Primarku uviděla, bylo rozhodnuto. Pojedou se mnou domů!
 Když je uviděla mamka, tak si i ona vzpomněla, jak šílený bylo, do lacláčů mě kdysi dostat, takže její otázka, jestli je budu vůbec nosit, mě ani trochu nepřekvapila. Ale teď můžu říct, jo jsem ráda, že je mám, protože když je venku tak jako teď(cca milion stupňů), tak mi právě lacláče přijdou jako super volba.

Good sunny morning!
 Overall shorts. For somebody it’s summer ,,must have“. For somebody it’s memory of childhood. But fot me Overalls are both. I remember that when I was a little girl, I had a similar overall. I really hated them! But this year my relationship really changed with overalls and when I saw them in Primark, It was decided. They will be mine.
 When my mum has seen my new overalls, she started thinking back on my old overalls, so her question, if I will wear it, didn’t suprise me at all. But now, I can say, yes I’m so happy that I have them, because when weather is hot like now, overalls become the best solution.

Overall – Primark
Tričko – New Yorker
Boty – Vans
Náramek – Pandora

Doufám, že se Vám článek líbil. A jaký vztah máte k lacláčům vy? 🙂  
S láskou
Kačka

19 Replies to “Like a child?

  1. Wow… znám tě aji osobne ale nikdy bych tohle do tebe neřekl, jentak dál :3 článek super a fotky ještě lepší, lidi potřebují takové články… M.T.

    1. Ajaj 😀 nechtel sem abys vedela kdo jsem :3 a hodně lidí začíná na M a T :3 tak snad jen asi tusis 😉 :')

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.