City mood | Prague

Dobré ráno!
  Po víkendu na samotě u lesa jsem zase zatoužila po trošce té „vůně“ tramvají a davech turistů alá „bez selfie s orlojem neodejdu“, takže jsem ukecala holky a vyrazily jsme směr Praha. Tenhle náš holčičí den začal brzkým ranním vstáváním na vlak. Jako správným turistům nám nechyběly ani nachystané svačino-snídaně, takže jen co vlak vyjel ze stanice, už jsme se futrovaly. Jediný co mi pro parádní snídani chybělo byl čaj. Jenže jsem prostě hlava děravá a termohrneček i s čajem zůstal stát pěkně na kuchyňské lince. Super!
  Náš den pokračoval zastávkou na Vyšehradě, kde jsme nafotily asi tak miliardu fotek(jak jinak) a procházkou(nebo spíš hladovým během do Bageterie Boulevard) po Nábřeží. Naší skvělou náladu nám nemohlo nic pokazit. Déšť to na nás zkusil, ale my se nedaly a statečně jsme proti němu s deštníky bojovaly! Souboj holky vs. déšť dopadl 1 – 0 pro nás!

  Odpoledne jsme zamířily ještě na chvíli do Palladia. Znáte ten pocit, kdy procházíte skoro všechny svoje oblíbené obchody, nic se Vám extra nelíbí a Vy nechápete, jestli je to Vámi nebo co se to jako děje? Tak přesně tak to bylo i v úterý. Ne, že by se mi vůbec nic nelíbilo, ale nebyla to taková ta láska na první pohled. Víte, co myslím. To, když vejdete do obchodu a kousek z věšáku na Vás přímo volá „Prosím… nenechávej mě tu a vem si mě s sebou domů!“ Když už to vypadalo, že vážně můj jediný nákup bude flaška vody v Albertu, tak jsme narazily na Orsay. Celkem dlouho jsem sháněla nějaké úplně basic tričko(který by nestálo 500) a v Orsay na mě právě jedno takové čekalo. Moje láska na první pohled! K němu do tašky pak nakonec přibyla ještě jejich voňavka. Věděli jste, že mají Orsay vlastní voňavky? Pro mě to byla novinka a musím říct, že voní parádně!

  A můj ootd? Počasí bylo hooodně nevyzpytatelné, chvíli teplo, chvíli zima a chvíli zase déšť. Chtělo to něco pohodlného a jelikož jsme jely ráno celkem brzo(a to byla fakt ještě kosa), tak i něco teplejšího. Po chvilce vybírání, přehrabování a kombinování jsem nakonec vybrala úplnou klasiku. Bílá košile, boyfriend jeans, černé sáčko, moje milované Vansky a béžová kabelka mě doprovázely celý den. 
Doufám, že se Vám článek líbil. A co Vy? Jak užíváte poslední týden prázdnin? Dejte mi vědět! 🙂
S láskou
Kačka


12 Replies to “City mood | Prague

  1. Ja sa snažím si posledný týždeň prázdnin čo najviac užiť. Praha je krásna a škoda, že ste chytili také nepríjemné počasie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.