Challenge of September | ALO Yoga

Krásné pondělí!

  Dnes je opět poslední den v měsíci(to to zas rychle uteklo coo?:( ) a tudíž tu máme i další yoga challenge(jej). Září, pro nás školou povinné, nepatří zrovna mezi ty nejoblíbenější měsíce. Ale to vůbec nevadí, protože my si ho zpříjemníme touhle novou yoga výzvou Basic Yoga Mix.

  Jak už je zvykem, tak výzvu opět pořádá ALO Yoga ve spolupráci s Kerri Verna a Kino MacGregor. Pokud je na instagramu ještě nesledujete, tak jim honem dejte follow (aloyogabeachyogagirl a kinoyoga). Nejen, že jejich fotky jsou super motivací a občas si říkám „Jak se jim tohle sakra povedlo?!“, ale Kerri Verna, alias beachyogagirl, každý den přidává video s danou pozicí, takže když nebudete vědět, jak na to, tak video vám alespoň trochu může pomoct.:)

Stojka u London Eye? Why not? 😀

  Výzva se jmenuje Basic Yoga Mix a je na celé září, takže žádný proflákáný září se nekoná a zapotíme se všech 30 dní! 😀 Jedná se o 30 nejoblíbenějších a nejžádanějších yoga pozic. A to už zní lákavě ne? Já do toho jdu všemi deseti, alespoň mám nějaký důvod se těšit na září. A jestli jste začátečníci, nevadí, každý nějak začínal. Nebojte se to zkusit a hlavně si to užijte.
Pro ještě víc informací o výzvě www.yogachallenge.com
A mimochodem, už mi přišla cena(jeej) ze soutěže #freedomvyzva, kterou jsem vyhrála v kategorii yoga. 🙂 Víc info o soutěži zde  🙂

 Tak co? Půjdete do výzvy se mnou? Jestli ano, tak nezapomeňte postovat svoje fotky na instagram s hastagem #BasicYogaMix. Fotky z toho, jak se s výzvou peru já, budou i na mém instagramu(katkazobacova). Cvičte, foťte, točte a vzájemně se hecujte, ale hlavně si to užijte! 

Tak neboj se a zapoj se! 🙂

S láskou
Kačka

4 Replies to “Challenge of September | ALO Yoga

  1. Jé! Jsme rádi, že ti balíček přišel, kdyžtak tě hodím i s fotkou na Facebook! 🙂 Píšu za Freedom-longboarding team 🙂

    -Jinak do toho možná půjdu, musím víc pochopit, o co jde. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.