Better For It

Krásné středeční dopoledne!
 Dnešní vstávání do fitka pro mě byl tak trochu horor. Z představy, že mám dneska cvičit biceps, triceps, ramena a záda se mi dělalo trochu zle, protože ještě z pondělí za sebou ruce tahám jako opičák a po včerejším leg day chodím jako kačer. Kačeropičák? Hah, super kombinace! Tudíž jsem stála před rozhodnutím. Jít a pořádně se zapotit, nebo vypnout budík, překulit se na bok a spát? Toť otázka.

 Myslím, že každý kdo cvičí(nebo dělá cokoliv jiného), stojí někdy před tímhle rozhodnutím. Zvednout se a pokračovat nebo to dneska tak nějak „vzdát“? Vždycky, když mě napadne tahle otázka, tak si vzpomenu na to proč? Proč tohle dělám? Odpověď je vždycky stejná. Ať děláš, co děláš, tak to děláš pro sebe a nikdo to za Tebe neudělá. Děláš to Za lepší já aneb Better For It! Tak zní název Nike kampaně, která Ti pomůže překonat samu sebe. Nike+Training Club je aplikace, která Ti s tímhle „bojem“ dost pomůže. Najdeš v ní různé tréninkové kombinace, stačí si jen vybrat a bojovat Za lepší já. Jestli ale chceš ještě víc, tak Nike spouští 12 týdenní N+TC výzvu(tady), která ti pomůže získat sílu, pružnost a rychlost.

 A co patří k pohybu? Hudba. Neoddělitelná kombinace(jako já a ovesné vločky :D). Upřímně si nedokážu představit, že bych někdy bez svého playlistu cvičila, to prostě nejde :D, tak si taky sestav svůj playlist od Nike Woman(tady), který tě požene dál.

 Já to dneska ráno nevzdala, popadla jsem tašku a vyrazila bojovat Za lepší já. A musím říct, že to byl asi jeden z nejlepších tréninků za poslední dobu a jsem fakt ráda, že jsem zvedla zadek a šla! 🙂 Ten pocit po cvičení, jakože alá rajče, je k nezaplacení!

 Nevzdávej to a bojuj Za lepší já! Cvičíš podle N+TC? Bojuješ Za lepší já? Dej mi vědět! 🙂

We are all beginners at the beginning! 
S láskou
Kačka


7 Replies to “Better For It

  1. Taky se snažím bojovat za lepší já. Cvičím podle sebe, ale ted se snazim spíš běhat. Takové ty stavy, kdy ráno váháš, jestli jít nebo ne, mám taky. Ale vždycky je lepší jít. Měj se pěkně, sleduju tvůj blog a moc se mi líbí, dělej co tě baví, protože je to to nejlepší, co můžeme dělat. Chci se jen zeptat, děláš ještě poledance?:)

    1. Moc děkuji! 🙂 a přeji Ti hodně úspěchu! 🙂 Dělám, ale teď přes léto moc ne, protože když jsou tyhle vedra, tak tyčka hrozně klouže a to se nedá, takže už se těším až bude trochu chladněji a já budu zase moct trénovat 🙂

  2. Ahoj, viděla jsem tvůj instagram, nechci tě nějak urazit nebo tak, ale přijde mi, že si moc na cvičení zhubla a máš fakt perfektní postavu, nemohla by jsi napsat dlouhý článek o tom jak jsi z postavy (nejstarší fotky z instagramu) dokázala mít tak hubenou jako teďka ,myslím že to ocení hodně lidí, děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.